Přenos čísla pevné linky do sítě FAYN

1. Účastník
Zvolte prosím nejprve, zda jste koncový uživatel nebo firma.
Formát čísla bez mezer.
Bez lomítka.
Pouze pro cizince.
CZ
Referenční číslo plátce najdete na faktuře svého stávajícího operátora O2. Věnujte mu prosím zvýšenou pozornost, jedná se o zásadní údaj pro přenesení vašeho čísla.
Zadejte prosím číslo výpovědi opouštěného operátora (ČVOP) – sdělí vám jej váš stávající operátor.
Uveďte zákaznické číslo ID vedené u operátora FAYN. Identifikátor naleznete ve svém účtu na muj.fayn.cz (vpravo nahoře po přihlášení) nebo v dokumentech získaných při objednávce tarifu. Pokud ID nemáte, je třeba nejprve dokončit objednávku služeb.
2. Číslo přípojky
Pokud přenášíte dvě a více čísel, prosíme o důkladné prověření, zda přenášíte čísla jednotlivá, nebo řadu čísel či ISDN. Pokud máte přiděleno více čísel, je velmi pravděpodobné, že máte ISDN a je důležité toto správně v žádosti zvolit.
Formát čísla 123456789
Formát čísla 123456789
Formát čísla 123456789
3. Kontaktní údaje
Finální dokument, který vám zašleme, musí být podepsán zde uvedenou oprávněnou osobou jednající za firmu nebo byt (jednatel, přímo OSVČ, koncový zákazník, který smlouvu uzavřel u původního operátora atp.). Pokud uvedete nesprávnou osobu, přenos bude zamítnut a proces musíte opakovat!
Formát čísla 123456789
4. Další rušená služba spolu s přenesením čísla k jinému operátorovi
Na uvedeném čísle přípojky žádám taktéž o zrušení zvolených služeb. Po osamostatnění produktu může dojít ke změně ceny dle ceníku operátora.

Po odeslání tohoto formuláře vám na e-mail dorazí informativní potvrzení doručení. Následně, po naší manuální kontrole, vám pošleme další pokyny.