Přenos čísla pevné linky do sítě FAYN z ostatních sítí

1. Účastník
Zvolte prosím nejprve, zda jste koncový uživatel nebo firma.
Pokud máte číslo popisné i orientační, uveďte je ve formátu č.p./č.o.
Formát čísla bez mezer.
Pouze pro cizince.
CZ
Uveďte svoje referenční zákaznické číslo u opouštěného operátora. Toto číslo vám sděluje váš stávající operátor, někdy je možné jej najít na vaší smlouvě či faktuře.
Uveďte zákaznické číslo ID vedené u operátora FAYN. Identifikátor naleznete ve svém účtu na muj.fayn.cz (vpravo nahoře po přihlášení) nebo v dokumentech získaných při objednávce tarifu. Pokud ID nemáte, je třeba nejprve dokončit objednávku služeb.
Pokud se přesná adresa instalace služby liší od sídla, zvolte Ano a doplňte adresu.
2. Číslo přípojky
Pokud přenášíte dvě a více čísel, prosíme o důkladné prověření, zda přenášíte čísla jednotlivá, nebo řadu čísel či ISDN. Pokud máte přiděleno více čísel, je velmi pravděpodobné, že máte ISDN a je důležité toto správně v žádosti zvolit.
Formát čísla 123456789
Formát čísla 123456789
Formát čísla 123456789
3. Kontaktní údaje
Finální dokument, který vám zašleme, musí být podepsán zde uvedenou oprávněnou osobou jednající za firmu nebo byt (jednatel, přímo OSVČ, koncový zákazník, který smlouvu uzavřel u původního operátora atp.). Pokud uvedete nesprávnou osobu, přenos bude zamítnut a proces musíte opakovat!
Formát čísla 123456789

Po odeslání tohoto formuláře vám na e-mail dorazí informativní potvrzení doručení. Následně, po naší manuální kontrole, vám pošleme další pokyny.